8 signálov, ktoré naznačujú, že žena zanedbáva svoj sexuálny život. Bod číslo 6 nikdy neignorujte!

8 signálov, ktoré naznačujú, že žena zanedbáva svoj sexuálny život. Bod číslo 6 nikdy neignorujte!

20.3.2018 0 Od admin

Síce my ženy obdobie bez sexu zvládame o niečo lepšie ako muži, avšak po dlhšej dobe nám naše telo dokáže dať dosť jasne najavo, že mu práve tieto chvíľky chýbajú. Pretože ako to už býva, žena, ktorá má dlhšiu dobu sexuálny pôst, sa správa úplne inak, než žena, ktorá má sex pravidelne. Neveríte?

Absencia sexuálneho života sa totiž na žene podpíše nielen psychicky ale takisto fyzicky – presnejšie na jej vzhľade.  Avšak to nie je to jediné, čo tento deficit spôsobuje.

1)Sme unavené

Pokiaľ my ženy nemáme dostatok sexu, paradoxne sa cítime oveľa unavenejšie, ako keby sme sa mu oddávali niekoľko krát do dňa. Je to tým, že pri orgazmu sa do nášho tela dostáva hormón oxytocín, ktorý pôsobí ako prirodzené sedatívum. Vo výsledku to znamená, že trpíme nespavosťou a často sa v noci budíme.

2) Vypadáme staršie

Keď sa oddávame pravidelnému milovaniu, do našej pokožky a pleti sa dostáva kolagén, ktorý ju robí hebkou a mladistvou. Keď máme nedostatok sexu, telu kolágen chýba, jedine ak ho začneme dopĺňať v našej strave.

3) Trpíme kožnými problémy

Behom sexu naše telo produkuje hormón progesterón, ktorý napomáha v boji proti akné a nedokonalostiam na pleti.

4) Sme častejšie choré

Behom pohlavného styku sa množstvo antivírových protilátok v našom tele zvýši o neuveriteľných 30%, čo znamená, že sme proti bežným chorobám lepšie imúnny.

Pokračovanie na druhej strane >