Ako zistiť, že je do vás stále bláznivo zamilovaný? Prezradia ho tieto TAJNÉ signály, pričom o tom ani nemusí hovoriť!

Ako zistiť, že je do vás stále bláznivo zamilovaný? Prezradia ho tieto TAJNÉ signály, pričom o tom ani nemusí hovoriť!

13.11.2017 0 Od admin

Dôkazov o tom, že vás polovička naozaj miluje, nie je nikdy dosť. Niekedy nám ale partnerovo správanie dokáže napovedať oveľa viac než len slová. Pripravili sme si pre vás 12 spôsobov správania, vďaka ktorým vám dáva jasne najavo, že je v tom až po uši!…

1. Ochraňuje vás! Pri akomkoľvek menšom zakopnutí si už robí starosti, ako keby ste si zlomila nohu? Miluje vás natoľko, že si nevie predstaviť, že by sa vám niečo stalo.

2. Čo nedokáže splniť, to nesľubuje! Váš vzájomný vzťah berie natoľko vážne, že si plne uvedomuje, že bezduché sľuby dokážu narušiť dôveru, ktorá medzi vami je.

3. Myslí to vážne! Skôr by na svadbu alebo deti ani nepomyslel, ale s vami už vymýšľa, ako sa budú vaši potomkovia menovať? Môžete byť šťastná, našiel vo vás spriaznenú dušu.

4. Dokáže sa ospravedlniť! Aj sebeväčší egoista, ak je zamilovaný, dokáže uznať svoju chybu a ospravedlniť sa. Uvedomuje si, že ublížil žene, ktorú miluje.

5. Neublíži vám! Ani slovne, nieto fyzicky. Ste pre neho žena, ktorú si váži a miluje. Naopak chce, aby ste sa cítila po jeho boku šťastná.

6. Ste priorita číslo jedna! Že sú všetci muži rovnakí, vymysleli ženy, ktoré nikdy nepoznali pravú lásku. A práve so ženou, ktorá je jeho pravá, chce tráviť čo najviac času.

Pokračovanie článku na druhej strane…

Stránky: 1 2