Najlepší erotický horoskop: Aký ste v posteli podľa vášho znamenia? Budete prekvapení ako presne to sedí na každého!

Najlepší erotický horoskop: Aký ste v posteli podľa vášho znamenia? Budete prekvapení ako presne to sedí na každého!

13.11.2017 0 Od admin

Či už veríte na horoskopy alebo nie, určite dáte za pravdu, že niekedy tieto astro charakteristiky sedia. Hviezdy nám dávajú vlastnosti, pričom nás niektoré posilňujú iné zase dávajú do úzadia. Aj v tom ako sa správame v oblasti lásky a erotiky majú hviezdy tak trošku prsty. Akými sme milenkami, či akými sú naši muži zvodcami, to všetko sa dozviete keď budete čítať ďalej.

Baran (21.3. – 19.4.)

Je základné ohnivé znamenie. Ovláda ho bojovný Mars. Má v sebe značnú silu, životnosť, túžbu byť prvý a presadiť sa za každú cenu. Vo vzťahu nestráca zbytočne čas úvahami – koná. Ponáhľajú a nemajú čas na predohru. Najcitlivejšími nervovými zakončeniami Baranov sú hlava a tvár. Preto obľubujú pohládzanie čela, vlasov, masírovanie hlavy a bozky na uši a pery.

Muž: Je dobrodruh aj erotickej oblasti. V milostnom akte najradšej hrá vždy hlavnú rolu. Dobrodružstvo musí prebiehať podľa jeho predstáv. Často sa príliš ponáhľa. Vzrušuje ho hlasné stonanie proťajšku. Berie si partnerku aj keď tá nie je na to pripravená. Jej bezmocnosť a bezbrannosť ho veľmi vzrušuje, konečne si s ňou môže robiť čo chce. Požaduje fantáziu a nápady. Neznáša v sexe stereotyp. Ak sa s ním nechcete milovať, nepokúšajte sa ho oklamať. Nemyslí dopredu na dôsledky vašej lásky. Pripravte sa na nepoznané.  Pri realizácii fantastických predstáv im často prekáža vek.

Žena: Na prvý pohľad pôsobí neprístupne a chladne. Jej erotogénnou zónou sú hlavne ústa. Bozk na privreté viečka v nej vyvoláva zimomriavky.  Pre svojho partnera musí byť práve ona tým najdôležitejším v živote. Má rada lichôtky. Požaduje fantáziu a nápady. Tiež neznáša v sexe stereotyp. Ide cieľavedome k extáze. Je si vedomá toho, čo chce, ale vie to aj dosiahnuť. Ak jej partner poskytne menej náročný milostný program, tak ju bude čoraz menej vídať. O fyzické slasti prejavuje zdravý záujem. Milostný akt ju plne zaujme. Je spontánna a extrovertná, pripravená k rôznym sexi hrám.  Chce vyskúšať mnohé variácie, to, čo je nezvyčajné a zakázané, uplatniť svoju fantáziu. Väčšinou nepotrebuje dlhú predohru. Miluje rozkoš a dráždivé erotické prádielko. Je žiarlivá. Máva krátke ľúbostné romániky.

Býk (20.4 – 20.5.)

 

Je pevným zemným znamením pod vplyvom pôvabnej vládkyne krásy a lásky – planéty Venuša a vyrovnanej číslice 6. Na tele ovláda krk a tepny. Cení si materiálny svet, ktorý si dotvára podľa vlastných potrieb. Má výrazne svetské záľuby. Miluje všetko, čo je príjemné. V sexe je nenásytnosť a vitalita.  Býk má rád gradáciu, preto musíte vedieť dávkovať vaše približovanie sa. Nesmiete sa unáhliť. Citlivo reaguje na dotyky na šiji. Najradšej sa miluje v príjemnom a romantickom prostredí.

Muž: Je neobyčajne zmyselný. Má vynikajúce cítenie pre erotické napätie. Je to rodený prieskumník a dobyvateľ. V milostných hrách hrá vždy hlavnú rolu. Nemá rád hrubosť. Rád si vypočuje sexuálne želania a podnety, ale väčšinou spraví niečo úplne iné a šokujúce. Ženu miluje so všetkou svojou živočíšnou silou v čo najkrajšom prostredí. Ženský pot a pachy ho vzrušujú. Vzrušuje ho ženský zadoček a sex odzadu. Často býva aj bisexuálny.

Žena: Je zvodná a zdravo zmyselná. Nemá rada neosobný, vypočítavý a vypočítaný sex. Rada je zvádzaná. Vyžaruje erotiku. Jej duša je jemná, jej myslenie je priamočiare. Jedná podľa svojich citov. Keď miluje, tak bez akýchkoľvek predsudkov. Očakáva úplnú slasť. Má rada predohry, ale neuspokojí sa len s nimi. Inštinktívne dokáže vycítiť želania svojho partnera a splniť ich. Vie muža nielen vzrušiť ale aj navigovať tak, aby ju zvádzal podľa jej predstáv. Jej erotogénnymi zónami je najmä krk a šija.

Pokračovanie článku na druhej strane…

Stránky: 1 2 3