Otestujte svoju intuíciu: Pozrite sa pozorne na obrázok a povedzte, ktorá z dvoch žien je matkou dieťaťa? Pozrite si, čo táto odpoveď o vás hovorí.

Celý náš život sa o niečom rozhodujeme. Niekedy sú naše rozhodnutia správne, inokedy sú na to aby sme sa z nich poučili. Existujú jednoduché rozhodnutia, ktoré už robíme ako keby automaticky, napr. výber jedla, oblečenia do práce, a potom sú tu zložitejšie, ako napríklad rozhodnúť sa, keď má vaše dieťa teplotu, či je to tak vážne, aby ste šli na pohotovosť.

Dnes vám predstavíme test, ktorý je zameraný na vašu intuíciu. Vždy je veľmi zaujímavé dozvedieť sa o sebe viac. Niekedy to sedí na 100% a inokedy zase nie. Poďme na to.

Pozrite sa dobre na nasledovný obrázok. Môžete na ňom vidieť dve ženy, ktoré sedia oproti sebe a v strede dieťa, ktoré sa hrá s hračkami. Otázkou teda je: „Ktorá žena na obrázku je matkou dieťaťa?“

Spoľahnúť sa môžete na svoju intuíciu a len odpovedať, prípadne sa môžete zamyslieť aj hlbšie a rozobrať si obrázok detailnejšie. Máte už odpoveď? Tak sa poďme pozrieť čo to o vás vypovedá.

Správna odpoveď je na druhej strane…
1
2
ZDIEĽAŤ

4 KOMENTÁRE

  1. Zdraviim 🙂 zena v lavo je evidentne matkou z rôznych pricin. Ako ste uviedli dieta sedi chrbtok k cudzej zene. Matka v lavo ma narozdiel od nej pohodlny tmavsi sveter, neviem si predstvait mat bielu bluzku vyzerala by som ako prasa len co by ku mne maly pribehol Matka s tak malym dietatom nema cas na vycesane vlasy, je mierne zhrbena keďže je unavena ruky ma v pesti lebo je pod neustalym psychickym tlakom resp.ma neupravene nechty ako vacsina obetavych matiek a nohy ma pod sebou aby o ne jej dieta nezakoplo, aspon ja tak zvyknem sedavat.

  2. Matka je tmavovlasá. Pretože sedí v strehu, nohy popod pripravená na interaktuáciu s dieťaťom. Reč tela Blondínky nejaví pozornosť k dieťaťu, napätie s rukami, skôr dieťa vníma ako prekážku, nepohodlie.

    • poloha resp. uhol dolnych koncatin je podobny ak nie rovnaky, ako optimalizovana poloha noh u kozmonaoutov, ktory sa na zaklade roznych studii uplatnil ako rovnaky uhol ktory byvava v relaxacnej, teda spiacej pozicii. nie aby to malo nejaku spojitost ale preco nie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here